Projekt ZAŽELI – 5. RADNI SASTANAK S PARTNERIMA U PROJEKTU

Dana 25. svibnja 2020.god. u prostorijama ureda Zaželi – Općina Tovarnik, održan je 5. i posljednji radni sastanak s partnerima u provedbi projekta ( HZZ Vukovar i CZSS Vukovar ).

Kako je predviđeno po elementima projekta, kontinuirana suradnja s partnerima u projektu, bila je od iznimnog značaja tijekom provedbe projekta:

• Zapošljavanje žena koje su bile na evidenciji nezaposlenih HZZ-a
  • Osposobljavanje radnica za kvalitetniji pristup tržištu rada
  • Suradnja s CZSS osnažila nastojanja sprečavanja socijalne isključenosti
  • Suradnja u sveobuhvatnosti zbrinjavanja osoba starije životne dobi

Nadalje, utvrđeno je da projekt Zaželi ima veliku pozitivnu prepoznatljivost kod svih  sudionika u projektu, te je  nastavak ovakvog ili sličnog projekta, ocijenjen izuzetno poželjnim i potrebnim.

Sastanku su nazočili predstojnica Ureda HZZ-a Vukovar g. Jasna Kolar, ravnatelj CZSS Vukovar, g. Zvonimir Rogulja, zamjenik načelnice Općine Tovarnik, g. Jasmin Budinski, te je voditeljica projekta Katica Matić, zahvalila na kvalitetnoj suradnji tijekom provedbe projekta.

Informacije o projektu:

• Projekt je financiran u 100% iznosu iz Europskog socijalnog fonda
  • Projekt se provodio u okviru operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.
  • Trajanje projekta je 30 mjeseci od potpisanog ugovora s nositeljem projekta (Općina Tovarnik), od 1.12.2017. – 31.5.2020. godine
  • Ukupna vrijednost projekta je 3.915.450,00 kn bespovratnih sredstava EU
  • Posredničko tijelo razine 1. i razine 2. : Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
  • Partneri u projektu: HZZ Vukovar, CZSS Vukovar