OGLAS ZA RADNO MJESTO KOMUNALNI DJELATNIK – OBAVIJEST

Povjerenstvo za provedbu oglasa objavljuje Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata koji su podnijeli pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete propisane oglasom.

Kandidati se pozivaju na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti pismenim testiranjem koje će se provesti u zgradi Općine Tovarnik, A. G. Matoša 2, Tovarnik u prostoriji Općinske vijećnice dana 31.3.2020. godine  (utorak) Prema sljedećem rasporedu:

U 12 h kandidati:

1. Damir Šijaković, Tovarnik
  2. Damir Čartolovni, Tovarnik
  3. Stipo Brođanac, Tovarnik
  4. Željko Vorgić, Tovarnik
  5. Karlo Ivanković, Tovarnik

U 12:45 h kandidati :

1. Zlatko Hajošević, Ilača
  2. Marin Hajošević, Ilača
  3. Ivan Strgar, Ilača
  4. Mario Jakab, Ilača
  5. Nikola Čaglić, Tovarnik                                                                                                                                                           Na testiranje je obavezno ponijeti osobnu iskaznicu radi utvrđenja identiteta kandidata/kinje.

Poziv na prethodnu provjeru znanja, Opis poslova i podatci o plaći, način obavljanja prethodne provjere, te skripta iz koje će biti postavljena pitanja nalaze se u nastavku.

opis poslova i podatci o plaći

način obavljannja prethodne provjere znanja i sposobnosti

skripta.motorni trimeri

poziv na prthodnu provjeru znanja i sposobnosti