MALONOGOMETNI TURNIR “NOĆ POBJEDNIKA 2021.”

U Tovarniku je proteklih dana održan malonogometni turnir “Noć pobjednika 2021.” Turnir je trajao 6 dana, a finale je održano u ponedjeljak  12. srpnja. Na turniru je sudjelovalo 10 ekipa, a pobijedila je ekipa caffe bar “Notturno”  iz Tovarnika koja je dobila vrijednu nagradu u iznosu od 12.000,00 kn. Drugo mjesto i nagradu od 6000,00  kn osvojila je ekipa Slastičarna Fontana , dok su treće i četvrto mjesto osvojile  ekipe Agro Tovarnika i ” Za sve”  koje su osvojile 3000,00, odnosno 1000,00 kn.

Podijeljeni su i pehari za najboljeg igrača turnira (Vitor Hugo De Lima Da Silva – caffe bar “Notturno”), za najboljeg strijelca (Vitor Hugo De Lima Da Silva – caffe bar “Notturno”), te za najboljeg vratara (Dragan Radovanović – Agro Tovarnik ).

Uz brojne sponzore glavni pokrovitelj bila je Općina Tovarnik, a glavnu nagradu najboljoj ekipi uručio je načelnik Općine Tovarnik Anđelko Dobročinac.