JAVNI NATJEČAJ za prodaju nekretnine u vlasništvu Općine Tovarnik

o raspisanom Javnom natječaju za prodaju nekretnineu vlasništvu Općine Tovarnik

Obaviještavaju se sve zainteresirane osobe da je Općina Tovarnik dana 05.02.2021. godine raspisala Javni natječaj za prodaju nekretnine u vlasništvu Općine Tovarnik.
Javni natječaj otvoren je 15 (petnaest) dana od dana objave te se ponude za prodaju nekretnina izloženih na prodaju u istome mogu podnijeti zaključno do dana 22.02.2021. godine do 08:00 sati.
 Cjeloviti tekst Javnog natječaja i dokumentacija nekretnina koje su izložene na prodaju objavljeni su na oglasnoj ploči i web stranici Općine Tovarnik.
                                                                                                                          OPĆINSKA NAČELNICA
                                                                                                                           Ruža V. Šijaković, oec.