Edukacija o zaštiti potrošača u Tjednu potrošača

U povodu Svjetskog dana potrošača Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta u suradnji s Hrvatskom gos. komorom kao i s drugim tijelima koja se bave zaštitom potrošača u RH organizira Tjedan prava potrošača na regionalnoj i središnjoj razini. Tim povodom održati će se Edukacija i informiranje građana i gospodarstvenika.

Edukacija gospodarstvenika organizirana je u velikoj županijskoj vijećnici, Glagoljaška 27, Vinkovci 10. ožujka 2018. od 10do 13 sati.

Informiranje građana o propisima o zaštiti prava potrošača i kako ta prava ostvariti održat će se u VSC-u (Vinkovci Shopping Capitol), Duga ulica 26, Vinkovci, 10. ožujka 2018. od 14 do 18 sati.

Pozivamo gospodarske subjekte i građane da sudjeluju u navedenim edukacijama i informiranju.