DODIJELJENE STIPENDIJE ZA AK. GODINU 2018/2019

Dana 6. ožujka u Općinskoj Vijećnici potpisani su ugovori o dodjeli stipendija za akademsku godinu 2018/2019. Po Odluci o stipendijama Općine Tovarnik pravo na stipendiju imaju svi redovni  studenti dodiplomskih i diplomskih, stručnih i sveučilišnih studija u Republici Hrvatskoj, od prve do posljednje godine, s prebivalištem  na području  Općine Tovarnik pod uvjetom da ne primaju drugu stipendiju, te da nisu ponavljači godine za koju podnose zahtjev za stipendiju. Ove godine Općina Tovarnik dodijelila je 28 stipendija u ukupnoj vrijednosti od 182.00,00 kn ( 650,00 kn mjesečno ).

Osim toga, svi studenti ( redovni i izvanredni ) koji ne ostvaruju pravo na stipendiju po bilo kojoj osnovi, mogu podnijeti zahtjev za dodjelu novčane naknade u iznosu od 1.000,00 kn po semestru.

Također, svim polaznicima poslijediplomskih  studija  u Republici Hrvatskoj ili  inozemstvu  sufinancirat će se   troškovi  školarine  u iznosu od 50% od ukupnog iznosa troškova školarine za svaki  semestar  studija.

Čestitamo svim studentima i želimo im uspješan nastavak studiranja.