13. TOVARNIČKI JESENSKI FESTIVAL

Općina Tovarnik i ove godine organizira 13. po redu tovarnički jesenski festival, koji će se održati 5. i 6. listopada.

U petak 5.10. predviđen je Gospodarski forum te koncert Opće opasnosti, a u subotu 6.10. sva ostala događanja: natjecanje za najtežu bundevu, za nadužu tikvu, za najbolji grah i za najbolji pekmez, nastup folklornih skupina, izložba i prodaja poljoprivrednih i tradicijskih proizvoda. Za sve posjetitelje osigurani su ručak i večera (bik s ražnja) po promotivnim cijenama te kuhani grah, a u večernjim satima nastup Miroslava Škore. Pozivamo sve fizičke i pravne osobe  koji se namjeravaju natjecati u pojedinim disciplinama da se prijave putem prijavnice koju mogu dobiti u Općini Tovarnik ili ju skinuti s naše stranice. Također, svi izlagači obavezni su se prijaviti za mjesto, također putem prijavnice.

Pravila natjecanja su u prilogu.

Dobro došli.

PRILOZI

Pravilnik natjecanja 2018.

Prijavnica za najtežu bundevu 2018.

Prijavnica za najdužu tikvu 2018.

Prijavnica za najbolji grah 2018.

Prijavnica za najbolji pekmez 2018.

Prijavnica za štand